Конкурс туралы қайта хабарландыру » КГУ «Санаторная школа-интернат №15
» » » Конкурс туралы қайта хабарландыру

Конкурс туралы қайта хабарландыру

Орта білім беру ұйымдарында білім
алушыларды тамақтандыруды
ұйымдастыру қағидаларына
4-қосымша

Конкурс туралы қайта хабарландыру

Алматы қаласы Білім Басқармасының «Туберкулездің аз және бәсеңдеу түрлерімен ауыратын балаларға арналған арнайы санаториялық үлгідегі №15 мектеп-интернаты» Коммуналдық мемлекеттік мекемесі Алматы қаласы Шұғыла ықшам ауданы Енбек көшесі 77А БИН 961140001260 ИИК KZ030705023603994001 БИК KKMFKZ2A Кбе 12 Тел.398-71-60 Shkolainternat15@mail.ru орта білім беру ұйымдарында білім алушыларды тамақтандыруды ұйымдастыру бойынша көрсетілетін қызмет берішіні немесе тауарларды жеткізушіні таңдау жөніндегі конкурс өткізу туралы хабарлайды.
Азық-түлік сатып алу (сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің немесе тауарлардың атауы) Қызметті көрсету мерзімі 2016жылдын маусым айынан желтоқсан айына дейін Немесе: Тауар Алматы қаласы Шұғыла ықшам ауданы Енбек көшесі 77А Алматы қаласы Білім Басқармасының «Туберкулездің аз және бәсеңдеу түрлерімен ауыратын балаларға арналған арнайы санаториялық үлгідегі №15 мектеп-интернаты» Коммуналдық мемлекеттік мекемесі азық–түлікті сатып алуға бөлінген ақша 561458,00 (тауарларды жеткізудің орны, сатып алынатын тауарлардың тізбесі, тауарларды сатып алуға бөлінген сома көрсетіледі).
Тауарларды жеткізудің талап етілетін мерзімі маусым айынан желтоқсан айына дейин Конкурстық құжаттаманың талаптарына сәйкес келетін барлық әлеуетті өнім берушілер конкурсқа жіберіледі.
Конкурстық құжаттама көшірмелерінің топтамасын 2016 жылғы «11» сәуір айына дейінгі мерзімді қоса алғанда мына мекенжай бойынша: Алматы қаласы Шұғыла ықшам ауданы Енбек көшесі 77А, бөлме № 1 сағат 09.00-дан 17.00-ге дейін және/немесе
internat-15.alschool интернет-ресурсынан алуға болады.
Конвертке салынған конкурсқа қатысуға конкурстық өтінімдерді әлеуетті өнім берушілер Алматы қаласы Білім Басқармасының «Туберкулездің аз және бәсеңдеу түрлерімен ауыратын балаларға арналған арнайы санаториялық үлгідегі №15 мектеп-интернаты» Коммуналдық мемлекеттік мекемесі (конкурсты ұйымдастырушының атауын көрсету керек) мына мекенжай бойынша Алматы қаласы Шұғыла ықшам ауданы Енбек көшесі 77А, №3 хатшы бөлмесіне жібереді.
Конкурсқа қатысуға өтінімдер берудің соңғы мерзімі дейін.
Конкурсқа қатысуға өтінімдер бар конверттер сағат 10:00 2016жылдын 11 сәуір айында  мына мекенжай бойынша Алматы қаласы Шұғыла ықшам ауданы Енбек көшесі 77А жұмыс бөлме №3 2016жылдың 11 сәуір айында сағат 10:00 де ашылады.

Қосымша ақпарат пен анықтаманы мына телефон арқылы алуға болады: 398-71-60 .

pravila-na-kaz.yaz-36-lotka.docx [193,28 Kb] (cкачиваний: 23)
Посмотреть онлайн файл: pravila-na-kaz.yaz-36-lotka.docx

Prilozheniya-1.xlsx [16,85 Kb] (cкачиваний: 22)
Посмотреть онлайн файл: Prilozheniya-1.xlsx